Değerli Kırıkkale Üniversitesi Mezunları
Üniversitemizin kuruluşunun 20. yılında 30.000’ni aşan siz değerli mezunlarımızla iletişim kurmayı ve ileri adımlar atmayı arzu ediyoruz. Bazı mezunlarımızın daha önce kendi aralarında veya bölümleriyle haberleşme ağı oluşturmuş olmaları bu düşüncemizin gerçekleşmesini kolaylaştıracağına inanıyoruz.
İlk olarak faaliyete geçirmiş olduğumuz bu sayfa aracılığıyla mezunlarımızın iletişim bilgileri temin edilecek, uygun gördükleri iletişim bilgileri diğer mezunlarımızla paylaşılacaktır. Ayrıca bu sayede Üniversitemiz Rektörlüğü veya ilgili birim, öğrenim gördükleri üniversiteyle iletişimi sürdürmek ve etkinliklere katılmak isteyen mezunlarla haberleşme imkanına kavuşacaktır.
Üniversitemiz mezunlarının kazandıkları iş ve çalışma hayatı tecrübelerini öğrenim görmekte olan öğrencilere aktarmalarına, hatta kendileri için de yeni gelişmelere fırsat oluşturacak “Kırıkkale Üniversitesi Mezunları Bilgi Sistemi”ne katkı sağlayacağınıza inanıyoruz.
İyilik ve başarı dileklerimizle.
 

          Mezunlarımızın kurumsal memnuniyetini belirlemeyi amaçlayan Kurumsal Memnuniyet Anketi'ne tüm mezunlarımızın katılımını bekliyoruz.

          Ankete katılmak için Tıklayınız.

  • Üye Girişi
T.C. Kimlik Numaranız
Şifre
 

Şifrenizi Hatırlamıyorsanız Tıklayınız...

  • Yeni Üye Kaydı
T.C. Kimlik Numaranız
 
   
  • Akademik Giriş
T.C. Kimlik Numaranız